Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku

Rozhodněte se správně:
9 kapitol, které vás provedou džunglí MBA vzdělávání

Stejně jako před vstupem do neprobádaného pralesa, i před rozhodnutím o studiu je radno mít dostatek informací. Situace může být totiž značně nepřehledná. Stojíte-li před výběrem poskytovatele MBA vzdělávání, přečtěte si všech 9 kapitol. Aby váš první krok byl správným směrem.

Dobrodružné povahy možná ocení blízkost divokých šelem, občasné bloudění nebo potíže s kempováním. Pohyb v džungli vypadá jako zábava. Představte si ale, že potřebujete území nikoho překonat v co možná nejrychlejším čase, nejkratší cestou a s nejspolehlivějšími parťáky. Zcela jistě budete dlouho meditovat nad mapou a hledat informace o všech cestách i cestičkách.

Existuje řada možností, jak se stát graduovaným manažerem. Jen některé vám ale přinesou, co potřebujete. Pokud hodláte věnovat čas, peníze a invenci rozvoji firmy, chcete diskutovat a nacházet řešení, toužíte být tvůrcem a vládcem změn ve vaší organizaci, věnujte výběru poskytovatele MBA vzdělávání velkou pozornost. Jen tak se v džungli studijních programů neztratíte.

9 KAPITOL, KTERÉ VÁS PROVEDOU DŽUNGLÍ MBA VZDĚLÁVÁNÍ Úvod
  1. Definice, historie, formy studia MBA
  2. Poslání MBA programů, profil absolventa
  3. Podmínky přijetí do programů MBA
  4. Typy studijních programů, metody výuky
  5. Nejčastější obsah studia MBA
  6. Možnosti akreditací programů MBA
  7. Ceny programů MBA
  8. Na co si dát při výběru MBA studia pozor
  9. Co je studium DBA

Nemáte teď dost klidu ke čtení? Pošleme vám všechny kapitoly i s bonusovým testem MBA programů rovnou do e-mailu. Můžete se k nim kdykoli vrátit.


Kontaktní formulář

Máte zájem o studium, nebo se jen potřebujete na něco zeptat? Vyplňte formulář níže a my se vám rádi ozveme.

Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.

V souladu se zákonem o některých službách informační společnosti č. 480/2004 Sb. souhlasím s využitím mého výše uvedeného elektronického kontaktu (e-mail) TC Business School, k zasílání obchodních sdělení a informací souvisejících se studiem, programy a jinými poskytovanými službami a to i v případě, že se nestanu studentem, nebo i po ukončení studia. Souhlas s využitím mého elektronického kontaktu (e-mail) uděluji ode dne potvrzení tohoto prohlášení až do jeho odvolání. Více na stránce ZOOU.

MENU