Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku

7. Ceny programů MBA

9 KAPITOL, KTERÉ VÁS PROVEDOU DŽUNGLÍ MBA VZDĚLÁVÁNÍ Úvod
  1. Definice, historie, formy studia MBA
  2. Poslání MBA programů, profil absolventa
  3. Podmínky přijetí do programů MBA
  4. Typy studijních programů, metody výuky
  5. Nejčastější obsah studia MBA
  6. Možnosti akreditací programů MBA
  7. Ceny programů MBA
  8. Na co si dát při výběru MBA studia pozor
  9. Co je studium DBA

Nemáte teď dost klidu ke čtení? Pošleme vám všechny kapitoly i s bonusovým testem MBA programů rovnou do e-mailu. Můžete se k nim kdykoli vrátit.

Kdo se hodlá přihlásit do kvalitního a akreditovaného programu MBA, měl by počítat s částkou mezi 250 000 až 350 000 Kč bez DPH. Ceny zahraničních programů (Holandsko, Francie) se mohou pohybovat od 25 000 do 30 000 euro.

Řada škol nabízí možnost využití splátkového kalendáře případně odklad platby. Méně časté je vrácení poplatku v případě nespokojenosti studenta s výukou.

Existují samozřejmě i výrazně levnější nabídky. U těch je vždy na místě ověřit si časovou dotaci, akreditaci a náplň studia.

Jak kvalitní MBA studium je, ukazuje řada parametrů. Přehledně je najdete v následující kapitole.


Kontaktní formulář

Máte zájem o studium, nebo se jen potřebujete na něco zeptat? Vyplňte formulář níže a my se vám rádi ozveme.

Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.

V souladu se zákonem o některých službách informační společnosti č. 480/2004 Sb. souhlasím s využitím mého výše uvedeného elektronického kontaktu (e-mail) TC Business School, k zasílání obchodních sdělení a informací souvisejících se studiem, programy a jinými poskytovanými službami a to i v případě, že se nestanu studentem, nebo i po ukončení studia. Souhlas s využitím mého elektronického kontaktu (e-mail) uděluji ode dne potvrzení tohoto prohlášení až do jeho odvolání. Více na stránce ZOOU.

MENU