Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku

Alena Weisskopfová

Alena Weisskopfová

finanční manažerka
Reus

Pořád říkám, že TCčko mi změnilo život. Jsou to silná slova, vím. Představte si pod nimi, že jsem došla k mnoha naučením. Jsem výkonnější, vyklidněnější. Mé okolí je spokojenější. Naučila jsem své kolegy samostatnosti. A v osobní rovině se dostala takřečeně "o level vejš". Manažerské vzdělávání mi pomáhá profesně i soukromě. Něco jsem v sobě přeskládala, otevřela dlouho zavřené třinácté komnaty. Naučila se přemýšlet sama o sobě a velmi se posunula. V rámci kurzu jsem zpracovala projekt zaměřený na snížení nákladovosti z hlediska objemu nákupu. Naše firma 99 procent produkce vyváží do zahraničí, takže je závislá na kurzu eura. V projektu hledám nové možnosti optimalizace nákladů. Jsem připravena, že prosadit projekt ve firmě bude boj. Kde je něco zajeté, tam se inovace prosazují těžce. Na druhou stranu spoléhám na své skvělé kolegy. Firmě pomůžeme k lepším číslům a zároveň se spoustu věcí naučíme. O organizaci i lidech v ní. Jsem ráda, že v TC Business School studovalo nebo právě studuje 8 manažerů REUSu. Chtěla bych poděkovat vedení firmy, že do kvalitního manažerského vzdělávání investuje. Svým kolegyním a kolegům. A rodině. Mám na lidi opravdu štěstí.

Poslat dotazKontaktní formulář

Máte zájem o studium, nebo se jen potřebujete na něco zeptat? Vyplňte formulář níže a my se vám rádi ozveme.

Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.

V souladu se zákonem o některých službách informační společnosti č. 480/2004 Sb. souhlasím s využitím mého výše uvedeného elektronického kontaktu (e-mail) TC Business School, k zasílání obchodních sdělení a informací souvisejících se studiem, programy a jinými poskytovanými službami a to i v případě, že se nestanu studentem, nebo i po ukončení studia. Souhlas s využitím mého elektronického kontaktu (e-mail) uděluji ode dne potvrzení tohoto prohlášení až do jeho odvolání. Více na stránce ZOOU.

MENU