Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku

Aleš Krieg

Aleš Krieg

SAP ISU konzultant a partner
Free Bees

Bez absolvování studia si nedovedu představit, že bych se znovu pustil do podnikání. Vůbec už si nedovedu představit, jak bych dnes bez zásadních obtíží/komplikací byl schopen řídit několik vlastních společností s mnoha zaměstnanci. Díky studiu MBA jsem dostal kompletní přehled o nutných a potřebných dovednostech manažera. Díky absolvovaným seminářům jsem pochopil, že neexistuje pouze jedna pravda. Diskuse nad problémy managementu ve smyslu "odnes si z debaty, co je pro tebe dobré", mi pomohly více než biflování se na zkoušky na vysoké škole. Pokud se mě známí a kolegové ptají, co za studium MBA si mají vybrat, vždy doporučuji Action Learning, protože tím získají nejvyšší možnou přidanou hodnotu.

Poslat dotazKontaktní formulář

Máte zájem o studium, nebo se jen potřebujete na něco zeptat? Vyplňte formulář níže a my se vám rádi ozveme.

Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.

V souladu se zákonem o některých službách informační společnosti č. 480/2004 Sb. souhlasím s využitím mého výše uvedeného elektronického kontaktu (e-mail) TC Business School, k zasílání obchodních sdělení a informací souvisejících se studiem, programy a jinými poskytovanými službami a to i v případě, že se nestanu studentem, nebo i po ukončení studia. Souhlas s využitím mého elektronického kontaktu (e-mail) uděluji ode dne potvrzení tohoto prohlášení až do jeho odvolání. Více na stránce ZOOU.

MENU
int(0)