Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku

Antonín Smrček

Antonín Smrček

majitel
Labeta, a.s.

Nápady jak vést firmu, sbírám všude kolem, kde to jde. A je to i hlavní důvod, proč jsem šel studovat MBA. Člověku samotnému totiž inspirace rychle dojde. Já jsem vedl dříve firmu hodně intuitivně. Měl jsem nějaké zkušenosti z předchozí praxe, když jsem pracoval na vedoucích pozicích, něco jsem znal od přátel. Ale vést sám výrobní firmu, to je o něčem jiném. Během studia jsem poznal, že moje intuice dost často nebyla špatná, ale opomíjela řadu detailů kolem, které pak společně tvoří ten úspěšný výsledek. V této souvislosti je pravda, že styl učení se praxí, tak jak má postavenou výuku TC Business School, mně vždy vyhovoval a vyhovuje více, než klasické „biflování“. Studium je samozřejmě náročné na čas. Nemyslím tím pouze čas strávený na výuce, ale také čas, který byl potřeba k dalšímu přemýšlení nad projekty a plánováním změn. Mně to ale vlastně nevadilo. Studium i vlastní práce na projektech mě bavila. Upřímně vlastně cítím, že je škoda, že jsem už dostudoval, dopsal závěrečnou dizertaci :-) Byla to hezká práce, která mne nestresovala, viděl jsem v tom smysl. Všechny projekty a studijní práce jsem dělal pro Labetu. A bylo to hezký, tvořivý, padaly z toho výsledky. Vždy mi chvíli trvalo, než jsem se k projektu dotlačil, ale když už jsem začal, práce mne nesmírně naplňovala. Vnímám obrovský smysl učení jako takového. Proto vidím význam školy v něčem jiném než v získaném diplomu. Nestudoval jsem přece kvůli svému osobnímu egu. Pro mne byla tahle škola a způsob výuky ideální. Co jsem se naučil, mohl jsem hned použít ve firmě. Něco jsem změnil a teď už vidím výsledky. A to je to největší zadostiučinění. To je to, co mne baví.

Poslat dotazKontaktní formulář

Máte zájem o studium, nebo se jen potřebujete na něco zeptat? Vyplňte formulář níže a my se vám rádi ozveme.

Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.

V souladu se zákonem o některých službách informační společnosti č. 480/2004 Sb. souhlasím s využitím mého výše uvedeného elektronického kontaktu (e-mail) TC Business School, k zasílání obchodních sdělení a informací souvisejících se studiem, programy a jinými poskytovanými službami a to i v případě, že se nestanu studentem, nebo i po ukončení studia. Souhlas s využitím mého elektronického kontaktu (e-mail) uděluji ode dne potvrzení tohoto prohlášení až do jeho odvolání. Více na stránce ZOOU.

MENU