Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku

Blanka Vítovcová

Blanka Vítovcová

Personální manažer
ZAT, a.s.

TC Business School je dlouhodobým partnerem společnosti ZAT. Spolupráce započala před více než deseti lety. Díky této spolupráci jsme mohli rozvíjet kompetence více než 160 zaměstnanců v oblasti interpersonálních dovedností, firemní kultury, základů marketingu, vedení lidí a firemních procesů. Jako nezbytná součást osobního rozvoje manažerů proběhlo a i v současnosti stále probíhá manažerské vzdělávání MBA. Tohoto studia se za celou dobu spolupráce zúčastnilo 26 manažerů . Každoročně provádíme hodnocení našich dodavatelů a zvláštní pozornost je věnována oblasti osobního rozvoje zaměstnanců. Nikdy jsme nelitovali investic do vzdělávání a rozvoje zaměstnanců u TC Business School.

Poslat dotazKontaktní formulář

Máte zájem o studium, nebo se jen potřebujete na něco zeptat? Vyplňte formulář níže a my se vám rádi ozveme.

Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.

V souladu se zákonem o některých službách informační společnosti č. 480/2004 Sb. souhlasím s využitím mého výše uvedeného elektronického kontaktu (e-mail) TC Business School, k zasílání obchodních sdělení a informací souvisejících se studiem, programy a jinými poskytovanými službami a to i v případě, že se nestanu studentem, nebo i po ukončení studia. Souhlas s využitím mého elektronického kontaktu (e-mail) uděluji ode dne potvrzení tohoto prohlášení až do jeho odvolání. Více na stránce ZOOU.

MENU