Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku

Daniela Švédová

Daniela Švédová

finanční ředitelka a prokuristka
BEZNOSKA s.r.o

Zastávám pozici finanční ředitelky a prokuristy společnosti a mám zodpovědnost za ekonomickou část firmy. Firma Beznoska je ryze českým rodinným podnikem, který se zabývá vývojem a výrobou implantátů a nástrojů pro ortopedii a traumatologii. Velký přínos při zpracování projektů ALP shledávám v možnosti detailního rozboru a zamyšlení se nad danou problematikou a v kontaktu s lidmi z jiných firem, kteří řeší obdobné problémy. V takovémto týmu je řešení projektů velice tvůrčí a poznatky jsou dobře přenositelné také do naší firmy.

Poslat dotazKontaktní formulář

Máte zájem o studium, nebo se jen potřebujete na něco zeptat? Vyplňte formulář níže a my se vám rádi ozveme.

Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.

V souladu se zákonem o některých službách informační společnosti č. 480/2004 Sb. souhlasím s využitím mého výše uvedeného elektronického kontaktu (e-mail) TC Business School, k zasílání obchodních sdělení a informací souvisejících se studiem, programy a jinými poskytovanými službami a to i v případě, že se nestanu studentem, nebo i po ukončení studia. Souhlas s využitím mého elektronického kontaktu (e-mail) uděluji ode dne potvrzení tohoto prohlášení až do jeho odvolání. Více na stránce ZOOU.

MENU
int(0)