Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku

Eva Mačurová

Eva Mačurová

Posuzovatelka majetkových křivd u církevních restitucí
Státní pozemkový úřad

Naučení se systému metody Action Learning si vysoce cením a rozhodně mi pomůže i do budoucna, zejména při řešení mnohých pracovních problémů. Principy, na kterých je celé studium vybudováno, začne člověk postupně chápat až na konci studia. Teprve tehdy, po vynaložení velkého množství vlastního úsilí zjistí, jak je vše promyšlené a jak do sebe všechno krásně zapadá a kde všude se to dá použít. Momentálně se věnuji problematice církevních restitucí. Nastavení strategie jejich provádění bylo i téma mého Master projektu. Pracuji s týmem lidí. Naším cílem je dosažení takového stavu, kdy odstraníme nebo aspoň zmírníme majetkové křivdy, spáchané minulým režimem na církvích a náboženských společnostech a kdy církve budou moci svůj majetek efektivně užívat, což následně přinese řadu dalších pozitivních přínosů pro celou společnost.

Poslat dotazKontaktní formulář

Máte zájem o studium, nebo se jen potřebujete na něco zeptat? Vyplňte formulář níže a my se vám rádi ozveme.

Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.

V souladu se zákonem o některých službách informační společnosti č. 480/2004 Sb. souhlasím s využitím mého výše uvedeného elektronického kontaktu (e-mail) TC Business School, k zasílání obchodních sdělení a informací souvisejících se studiem, programy a jinými poskytovanými službami a to i v případě, že se nestanu studentem, nebo i po ukončení studia. Souhlas s využitím mého elektronického kontaktu (e-mail) uděluji ode dne potvrzení tohoto prohlášení až do jeho odvolání. Více na stránce ZOOU.

MENU
int(0)