Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku

Eva Pešková

Eva Pešková

HR poradenství
Externista

Studium MBA jsem začala již v roce 1999. V té době jsem měla za sebou osm let budování společnosti Servodata, ale z pohledu manažerských dovedností jsem byla „nepolíbená“ a hodně jsem se řídila intuicí. MBA mi umožnilo doplnit si vzdělání v manažerských dovednostech a mé rozhodování a zejména řízení lidí posadit na kvalitní základy, ze kterých dodnes čerpám. Vždy jsem oceňovala způsob studia, který je přímo navázané na praxi. V sobotu jsem odjížděla z kurzu a v pondělí jsem již začala realizovat změny. Také velmi oceňuji otevřenost mezi studenty, kterou Management TC maximálně podporuje a díky které jsem měla možnost poznat a srovnávat jiné obory v podnikání, státní správě a neziskovém sektoru.

Poslat dotazKontaktní formulář

Máte zájem o studium, nebo se jen potřebujete na něco zeptat? Vyplňte formulář níže a my se vám rádi ozveme.

Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.

V souladu se zákonem o některých službách informační společnosti č. 480/2004 Sb. souhlasím s využitím mého výše uvedeného elektronického kontaktu (e-mail) TC Business School, k zasílání obchodních sdělení a informací souvisejících se studiem, programy a jinými poskytovanými službami a to i v případě, že se nestanu studentem, nebo i po ukončení studia. Souhlas s využitím mého elektronického kontaktu (e-mail) uděluji ode dne potvrzení tohoto prohlášení až do jeho odvolání. Více na stránce ZOOU.

MENU
int(0)