Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku

Ivana Gecová

Ivana Gecová

Release Manager
T-Mobile

Ve firmě jsem viděla kolegy, kteří už prošli kurzy GMP nebo MBA u TC Business School - viděla jsem, jakým způsobem začali přistupovat k práci, ke spolupráci, k řešení problémů a jak vlastně celkově měnili svůj pohled, jak se více zapojovali. Tenhle přístup se mi velmi líbil a byla jsem zvědavá, jestli tyto změny, včetně změn mentálního nastavení pocházejí z TC Business School. Poznala jsem, že celá výuka je zaměřená na týmovou spolupráci, na to, aby lidé přejímali zodpovědnost, aby se nebáli říct vlastní názor. Samozřejmě, že každý ze studentů si odtud odnese něco jiného. Já sama jsem z velké korporace a přesto vidím, že mohu změnit svůj vlastní způsob práce a přispět k většímu propojení lidí a lepší spolupráci ve firmě.

Poslat dotazKontaktní formulář

Máte zájem o studium, nebo se jen potřebujete na něco zeptat? Vyplňte formulář níže a my se vám rádi ozveme.

Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.

V souladu se zákonem o některých službách informační společnosti č. 480/2004 Sb. souhlasím s využitím mého výše uvedeného elektronického kontaktu (e-mail) TC Business School, k zasílání obchodních sdělení a informací souvisejících se studiem, programy a jinými poskytovanými službami a to i v případě, že se nestanu studentem, nebo i po ukončení studia. Souhlas s využitím mého elektronického kontaktu (e-mail) uděluji ode dne potvrzení tohoto prohlášení až do jeho odvolání. Více na stránce ZOOU.

MENU