Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku

Ivana Vojtová

Ivana Vojtová

Quality Coordinator CZ & SK
TPK, spol. s r.o

V době, kdy mě společnost, ve které jsem pracovala nabídla povýšení a já jej přijala jsem si kladla spousty otázek: "Mám na to? Nezklamu je? Úkoly, které jsem dostávala doposud jsem plnila k jejich spokojenosti, bude to tak i nyní?" Věděla jsem, že budu muset zasahovat i do oblastí, které pro mě budou nové a že si budu chtít po seznámení se s problematikou sestavit kolektiv pracovníků, na které se budu schopna spolehnout. Přemýšlela jsem jak na sobě pracovat, abych vše zvládla a při tom měla výsledky. Náhodou jsem se dozvěděla o možnosti studia MBA formou Action Learning. Firma mé rozhodnutí podpořila. A já dnes mohu poděkovat za možnost studovat teorii propojenou s praxí. Získala jsem ucelený pohled na řízení organizace, na vzájemnou spolupráci. Velkým přínosem pro mne byla výměna zkušeností s ostatnímu studenty. Myslím, že nejvíce jsem využila svých vědomostí v projektu transferu strojů, technologie a zařízení, pracovníků z jednoho výrobního závodu do jiného. Aplikovala jsem týmovou práci v rámci odborností ve výrobě, údržbě, investicích, nákupu a prodeji, lidských zdrojích. Byla nastavena komunikace mezi jednotlivými pracovními týmy a jejich spolupráce. To mělo pozitivní vliv na dodržení plánovaných termínů v průběhu jednotlivých etap transferu, na úspěšné ukončení projektu bez dopadu na kvalitu a bezpečnost našich výrobků, bez nedodávek na trh.

Poslat dotazKontaktní formulář

Máte zájem o studium, nebo se jen potřebujete na něco zeptat? Vyplňte formulář níže a my se vám rádi ozveme.

Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.

V souladu se zákonem o některých službách informační společnosti č. 480/2004 Sb. souhlasím s využitím mého výše uvedeného elektronického kontaktu (e-mail) TC Business School, k zasílání obchodních sdělení a informací souvisejících se studiem, programy a jinými poskytovanými službami a to i v případě, že se nestanu studentem, nebo i po ukončení studia. Souhlas s využitím mého elektronického kontaktu (e-mail) uděluji ode dne potvrzení tohoto prohlášení až do jeho odvolání. Více na stránce ZOOU.

MENU
int(0)