Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku

Ivo Kočí

Ivo Kočí

Senior manager
innogy Česká republika a.s.

"Kdy a proč jsem se rozhodl studovat už si přesně nevybavím, ale hledal jsem nějakou možnost zasadit svoje pracovní manažerské zkušenosti do rámce, do pravidel. Nehledal jsem další stupeň akademického vzdělání, nehledal jsem otevřené jednorázové vzdělávací akce rozličné kvality. Hledal jsem zkrátka něco užitečného. Studium MBA v Management TC mohu doporučit všem, kteří chtějí investovat nemalou část svého času, aby posunuli své profesní i lidské schopnosti dopředu. Kdo potřebuje jen tři písmenka na vizitku, měl by hledat jinde“ „Innogy je předním dodavatelem energií na území ČR. Poskytuje nejen komplexní služby v energetickém průmyslu, jako je přeprava, distribuce, uskladnění plynu, ale jeho významná role je i v komplexních službách pro koncové zákazníky.

Poslat dotazKontaktní formulář

Máte zájem o studium, nebo se jen potřebujete na něco zeptat? Vyplňte formulář níže a my se vám rádi ozveme.

Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.

V souladu se zákonem o některých službách informační společnosti č. 480/2004 Sb. souhlasím s využitím mého výše uvedeného elektronického kontaktu (e-mail) TC Business School, k zasílání obchodních sdělení a informací souvisejících se studiem, programy a jinými poskytovanými službami a to i v případě, že se nestanu studentem, nebo i po ukončení studia. Souhlas s využitím mého elektronického kontaktu (e-mail) uděluji ode dne potvrzení tohoto prohlášení až do jeho odvolání. Více na stránce ZOOU.

MENU
int(0)