Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku

Jaroslav Holý

Jaroslav Holý

Marketingový ředitel
Vestar Group, a.s.

Studovat jsem začal, když jsem pracoval ve společnost ADC Blackfire Entertainement s.r.o., která přináší na český a slovenský trh kvalitní společenské hry pro děti i dospělé. Jsem manažerem, který vyrostl z praxe. Do firmy jsem nenastupoval s potřebným teoretickým vzděláním, a tak jsem byl nucen všemu se postupně naučit, na většinu věcí si sám přijít. Studium dalo mnoha mým názorům a postupům ta pravá jména. Naučilo mě dívat se na vše z většího nadhledu, přemýšlet o strategii, vizích i akceptovat názory a odlišné perspektivy, které jsou často relevantní a správné. Práce v týmech mě naučila tolik potřebnému respektu, samostatné vypracovávání projektů mi zase ukázalo, že kvalitních výsledků lze docílit jen komplexním přístupem k problémům.

Poslat dotazKontaktní formulář

Máte zájem o studium, nebo se jen potřebujete na něco zeptat? Vyplňte formulář níže a my se vám rádi ozveme.

Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.

V souladu se zákonem o některých službách informační společnosti č. 480/2004 Sb. souhlasím s využitím mého výše uvedeného elektronického kontaktu (e-mail) TC Business School, k zasílání obchodních sdělení a informací souvisejících se studiem, programy a jinými poskytovanými službami a to i v případě, že se nestanu studentem, nebo i po ukončení studia. Souhlas s využitím mého elektronického kontaktu (e-mail) uděluji ode dne potvrzení tohoto prohlášení až do jeho odvolání. Více na stránce ZOOU.

MENU
int(0)