Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku

Jaroslav Jančík

Jaroslav Jančík

Manager
ZAT, a.s.

Když mne firma vyslala na MBA, nebyl jsem vůbec nadšený. Při studiu jsem se však zabýval tématy, o kterých jsem mnohdy ani netušil, že existují, natož, že se jimi lze objektivně zabývat. Studium MBA v TC Business School mi přineslo poznání, že i na první pohled špatně uchopitelná témata mají zřetelné a pevné obrysy, a že s nimi lze pracovat. A to nejlépe v týmu, neboť pro kvalitní tým není neřešitelných problémů!

Poslat dotazKontaktní formulář

Máte zájem o studium, nebo se jen potřebujete na něco zeptat? Vyplňte formulář níže a my se vám rádi ozveme.

Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.

V souladu se zákonem o některých službách informační společnosti č. 480/2004 Sb. souhlasím s využitím mého výše uvedeného elektronického kontaktu (e-mail) TC Business School, k zasílání obchodních sdělení a informací souvisejících se studiem, programy a jinými poskytovanými službami a to i v případě, že se nestanu studentem, nebo i po ukončení studia. Souhlas s využitím mého elektronického kontaktu (e-mail) uděluji ode dne potvrzení tohoto prohlášení až do jeho odvolání. Více na stránce ZOOU.

MENU