Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku

Jaroslav Štětina

Jaroslav Štětina

Výkonný ředitel
Ignum, s.r.o.

Při vývoji nových produktů se v Ignum snažíme vycházet z konkrétních potřeb zákazníků. Jednoduše se to řekne, hůře udělá. Jedním z důvodů, proč jsem se rozhodl studovat u TC Business School je i potřeba dokončení transformace v aktivní, prozákaznicky orientovanou organizaci, která je zaměřena na inovace a poskytování služeb s velkou mírou vlastní přidané hodnoty.

Poslat dotazKontaktní formulář

Máte zájem o studium, nebo se jen potřebujete na něco zeptat? Vyplňte formulář níže a my se vám rádi ozveme.

Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.

V souladu se zákonem o některých službách informační společnosti č. 480/2004 Sb. souhlasím s využitím mého výše uvedeného elektronického kontaktu (e-mail) TC Business School, k zasílání obchodních sdělení a informací souvisejících se studiem, programy a jinými poskytovanými službami a to i v případě, že se nestanu studentem, nebo i po ukončení studia. Souhlas s využitím mého elektronického kontaktu (e-mail) uděluji ode dne potvrzení tohoto prohlášení až do jeho odvolání. Více na stránce ZOOU.

MENU