Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku

Jiří Černý

Jiří Černý

Majitel
Stavebniny Černý

Krátce po Sametové revoluci, roce 1991, jsem založil obchodní firmu, jejímž ředitelem jsem dodnes. V letech 2008 až 2012 jsem vystudoval MBA v TC Business School, což výrazně ovlivnilo mé další životní směřování. Inspirován studiem jsem ve firmě vybudoval manažerský tým, který ode mne přebírá řízení firmy. Jelikož jsem se na vlastní kůži přesvědčil, že studium funguje a navíc se mi líbí i firemní kultura a styl řízení TCBS, rozhodl jsem se volný čas věnovat užší spolupráci s TCBS a v roce 2012 jsem se stal členem klubu TCBS.

Poslat dotazKontaktní formulář

Máte zájem o studium, nebo se jen potřebujete na něco zeptat? Vyplňte formulář níže a my se vám rádi ozveme.

Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.

V souladu se zákonem o některých službách informační společnosti č. 480/2004 Sb. souhlasím s využitím mého výše uvedeného elektronického kontaktu (e-mail) TC Business School, k zasílání obchodních sdělení a informací souvisejících se studiem, programy a jinými poskytovanými službami a to i v případě, že se nestanu studentem, nebo i po ukončení studia. Souhlas s využitím mého elektronického kontaktu (e-mail) uděluji ode dne potvrzení tohoto prohlášení až do jeho odvolání. Více na stránce ZOOU.

MENU
int(0)