Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku

Jiří Kotrba

Jiří Kotrba

Výkonný ředitel
Strojírny Podzimek, s.r.o.

Po sedmileté odborné praxi konstruktéra a vedoucího výroby jsem ve svých 28 letech přijal místo výkonného ředitele firmy Strojírny Podzimek. Jsem absolventem gymnasia a strojní fakulty ČVUT. O tom, jak vést a řídit firmu jsem měl jasnou představu, avšak byla to více či méně pocitová záležitost a vedení pomocí dobrých úmyslů. Nedá říci, že by se nám nedařilo. Po patnácti letech na stejné pozici jsem získal pocit, že mě již na tomto místě nemá co překvapit, že se mi moje práce stává nudnou rutinou a pokud neučiním změnu, nebude mě má práce bavit. Namísto toho, abych měnil zaměstnání, pokusil jsem se najít novou výzvu. Něco, co by mi dodalo další impuls, naplnilo mě radostí a dodalo nových sil do života. Tehdy jsem netušil, že to bude program MBA. Studium s firmou TC Business School mohu doporučit všem, kteří se nebojí, že budou muset opustit své návyky, své pravdy a občas přijmout řešení, se kterým ne vždy plně souhlasí. K takovému či podobnému zjištění se však musí prokousat každý sám a překonat vlastní hloupost. Na studiu oceňuji to, že jsem našel víc, než jsem hledal. Získané znalosti lze užít nejen v profesním, ale i osobním či veřejném životě. Uvědomil jsem si, že chci žít svůj život a ne život podle někoho jiného.

Poslat dotazKontaktní formulář

Máte zájem o studium, nebo se jen potřebujete na něco zeptat? Vyplňte formulář níže a my se vám rádi ozveme.

Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.

V souladu se zákonem o některých službách informační společnosti č. 480/2004 Sb. souhlasím s využitím mého výše uvedeného elektronického kontaktu (e-mail) TC Business School, k zasílání obchodních sdělení a informací souvisejících se studiem, programy a jinými poskytovanými službami a to i v případě, že se nestanu studentem, nebo i po ukončení studia. Souhlas s využitím mého elektronického kontaktu (e-mail) uděluji ode dne potvrzení tohoto prohlášení až do jeho odvolání. Více na stránce ZOOU.

MENU
int(0)