Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku

Josef Kotval

Josef Kotval

Plant Manager
Tower Automotive Czech Republic s.r.o.

K rozhodnutí studovat MBA jsem dospěl pomalým vývojem. Zprvu jsem ani neuvažoval o nějakém překotném dalším vývoji kariéry. Přišlo to samo. Prakticky celý svůj dosavadní profesní život jsem strávil v oblasti automobilové výroby. Nejprve jako vedoucí kvality a rozvoje dodavatelů, později jako ředitel společnosti. A tato pozice přišla ve chvíli, kdy už jsem s nadšením dojížděl na zámek v Třešti. S odstupem času hodnotím jako mimořádně šťastné rozhodnutí jít do TC Business School. Samozřejmě jsem zvažoval různé školy, studoval systémy akreditací apod., ale nakonec se ukázala TC Business School jako správná volba – z mého pohledu ze tří hlavních důvodů. Zaprvé – studuje se v češtině. MBA nemá být jazyková výuka. V cizím jazyce unikne mnoho nuancí a drobností, které se nakonec mohou ukázat jako velice cenné a přínosné pro studentovu praxi. Zadruhé – systém Action Learning. Žádné nudné přednášky, ale vlastní iniciativa, kterou člověk přispívá sobě i ostatním. Projekty, zpracované během studia, jsem skutečně využil v praxi firmy, kterou jsem tehdy řídil i té, kterou řídím v současnosti. Profit pro mne: studium – manažer – byznys. Zatřetí – kolegové, se kterými jsem studoval, byli ze všech možných oborů, často velice vzdálených tomu mému. Jednoznačná výhoda. Příliš úzká specializace vede k orientaci výhradně na vlastní branži a její specifika; naopak, pestrost a různorodost umožňují vidět problémy a řešení v širších a obecnějších souvislostech. Navíc – byl jsem nadšen z lektorů – všichni z nich byli lidé z praxe, kteří denně řešili problémy podobné těm mým. Shrnuto, podtrženo – TC Business School je škola pro reálný život, pro skutečně zvídavé lidi, kteří chtějí zlepšovat své profesionální i osobní dovednosti (přece nejde jen o „ten papír“). Schopné sebereflexe, ochotné naslouchat a učit se od druhých a něco sami dál předávat. Jsem vděčný týmu TC Business School za vždy pozitivní přístup, ochotu pomoci a poradit. Ze všeho co jsem se tu naučil (také o sobě samém) těžím dodnes.

Poslat dotazKontaktní formulář

Máte zájem o studium, nebo se jen potřebujete na něco zeptat? Vyplňte formulář níže a my se vám rádi ozveme.

Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.

V souladu se zákonem o některých službách informační společnosti č. 480/2004 Sb. souhlasím s využitím mého výše uvedeného elektronického kontaktu (e-mail) TC Business School, k zasílání obchodních sdělení a informací souvisejících se studiem, programy a jinými poskytovanými službami a to i v případě, že se nestanu studentem, nebo i po ukončení studia. Souhlas s využitím mého elektronického kontaktu (e-mail) uděluji ode dne potvrzení tohoto prohlášení až do jeho odvolání. Více na stránce ZOOU.

MENU
int(0)