Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku

Josef Veselka

Josef Veselka

lektor, konzultant, auditor
QMSS

Školu doporučuji všem, kteří hledají aktuální informace z oblasti managementu, kvalitní podporu při získávání znalostí a vyšší časovou i obsahovou náročnost studia berou jako motivační faktor pro svůj osobní i profesní rozvoj a hodnotu, do které má smysl investovat. Studium nedoporučuji sběratelům titulů, rychlostudentům, studijním vyslancům a všem lidem pro které je průběžná reflexe vlastního konání zbytečným, nechtěným nebo zdržujícím procesem.

Poslat dotazKontaktní formulář

Máte zájem o studium, nebo se jen potřebujete na něco zeptat? Vyplňte formulář níže a my se vám rádi ozveme.

Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.

V souladu se zákonem o některých službách informační společnosti č. 480/2004 Sb. souhlasím s využitím mého výše uvedeného elektronického kontaktu (e-mail) TC Business School, k zasílání obchodních sdělení a informací souvisejících se studiem, programy a jinými poskytovanými službami a to i v případě, že se nestanu studentem, nebo i po ukončení studia. Souhlas s využitím mého elektronického kontaktu (e-mail) uděluji ode dne potvrzení tohoto prohlášení až do jeho odvolání. Více na stránce ZOOU.

MENU
int(0)