Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku

Karel Beran

Karel Beran

Sales Area Manager
Mondi Bags Štětí, a.s.

Na počátku studia Action Learning MBA jsem byl přesvědčen, že veškeré činnosti naší společnosti jsou na velmi dobré úrovni. Nicméně v průběhu studia jsem s „hrůzou" zjistil, kde všude je potenciál ke zlepšení. Studium mi otevřelo oči, umožnilo mi proniknout do všech oblastí managementu, a to nejen formou ALPů (projektů zlepšení v organizaci), ale i poskytnutím velmi zajímavých zkušeností prostřednictvím přednášejících nebo spoluprací se spolužáky ve skupině.

Poslat dotazKontaktní formulář

Máte zájem o studium, nebo se jen potřebujete na něco zeptat? Vyplňte formulář níže a my se vám rádi ozveme.

Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.

V souladu se zákonem o některých službách informační společnosti č. 480/2004 Sb. souhlasím s využitím mého výše uvedeného elektronického kontaktu (e-mail) TC Business School, k zasílání obchodních sdělení a informací souvisejících se studiem, programy a jinými poskytovanými službami a to i v případě, že se nestanu studentem, nebo i po ukončení studia. Souhlas s využitím mého elektronického kontaktu (e-mail) uděluji ode dne potvrzení tohoto prohlášení až do jeho odvolání. Více na stránce ZOOU.

MENU