Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku

Kateřina Snětivá

Kateřina Snětivá

Project Manager
Inwerken cz

Studium MBA u TC Business School pro mi nedalo jen nový pohled na management, ale bylo přínosem i pro mne osobně a pro můj osobní rozvoj. Studium zde není striktním posuzováním lidí podle toho, co znají (z učiva) slovo od slova a hodnocení správných odpovědí, ale je to o tom, že se člověk osobnostně někam posouvá, že se vyvíjí. Pro mne je to první smysluplná škola, která mi něco dala a umožnila mi dívat se na věci z různých úhlů pohledu.

Poslat dotazKontaktní formulář

Máte zájem o studium, nebo se jen potřebujete na něco zeptat? Vyplňte formulář níže a my se vám rádi ozveme.

Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.

V souladu se zákonem o některých službách informační společnosti č. 480/2004 Sb. souhlasím s využitím mého výše uvedeného elektronického kontaktu (e-mail) TC Business School, k zasílání obchodních sdělení a informací souvisejících se studiem, programy a jinými poskytovanými službami a to i v případě, že se nestanu studentem, nebo i po ukončení studia. Souhlas s využitím mého elektronického kontaktu (e-mail) uděluji ode dne potvrzení tohoto prohlášení až do jeho odvolání. Více na stránce ZOOU.

MENU