Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku

Martin Bígl

Martin Bígl

ředitel
HBPO Czech, s.r.o.

Studium Action Learning MBA jsem dokončil již před mnoha lety. Ale podobně komplexní manažerské vzdělávání jsem prozatím nenalezl. Jeden z nejdůležitějších přínosů studia však spatřuji v tom, že jsem poznal, jak se management dělá jinde. V rámci studia MBA jsem si mohl vyměňovat zkušenosti minimálně se 14 dalšími manažery ze 14 různých firem ze 14 různých oborů a získal ohromné množství informací, zpětné vazby i inspirace.

Poslat dotazKontaktní formulář

Máte zájem o studium, nebo se jen potřebujete na něco zeptat? Vyplňte formulář níže a my se vám rádi ozveme.

Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.

V souladu se zákonem o některých službách informační společnosti č. 480/2004 Sb. souhlasím s využitím mého výše uvedeného elektronického kontaktu (e-mail) TC Business School, k zasílání obchodních sdělení a informací souvisejících se studiem, programy a jinými poskytovanými službami a to i v případě, že se nestanu studentem, nebo i po ukončení studia. Souhlas s využitím mého elektronického kontaktu (e-mail) uděluji ode dne potvrzení tohoto prohlášení až do jeho odvolání. Více na stránce ZOOU.

MENU