Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku

Martin Špryňar

Martin Špryňar

generální ředitel
DRUPOL, výrobní družstvo

V roce 2001 jsem byl jmenován do vedoucí funkce ve firmě ČESMAD Bohemia a studium MBA mi výrazně přispělo k vyřešení praktických problémů sdružení, kterých bylo v souvislosti se vstupem do EU víc než dostatek. V rámci studia jsem realizoval mnoho projektů, které mi výrazně napomohly rozpoznat problémy naší organizace a úspěšná realizace těchto projektů byla vysoce hodnocena ze strany předsednictva sdružení.

Poslat dotazKontaktní formulář

Máte zájem o studium, nebo se jen potřebujete na něco zeptat? Vyplňte formulář níže a my se vám rádi ozveme.

Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.

V souladu se zákonem o některých službách informační společnosti č. 480/2004 Sb. souhlasím s využitím mého výše uvedeného elektronického kontaktu (e-mail) TC Business School, k zasílání obchodních sdělení a informací souvisejících se studiem, programy a jinými poskytovanými službami a to i v případě, že se nestanu studentem, nebo i po ukončení studia. Souhlas s využitím mého elektronického kontaktu (e-mail) uděluji ode dne potvrzení tohoto prohlášení až do jeho odvolání. Více na stránce ZOOU.

MENU