Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku

Michal Černý

Michal Černý

Head od Internal Audit
Manuvia

O managementu jsem měl představu, která pramenila z mých dosavadních zkušeností. Během studia u TC Business School jsem úplně změnil názor na obsah manažerské práce. Dříve jsem byl hodně směřovaný na výsledky - kvantita, kvalita, tvrdá data. Tady jsem pochopil, že jde také o vedení lidí, zvyšování jejich kvalifikace. Otevřel jsem tu "13.komnatu" jak s lidmi pracovat. Ze začátku pro mne bylo studium náročné, protože to není klasický způsob učení se, kdy se člověk něco doví, naučí se to nazpaměť a pak to odinpretuje při zkoušení. Výuka je hodně postavená na interakcích mezi lidmi a na řešení konkrétních situací. Výrazná změna oproti běžnému školskému systému je v tom, že tady vám nikdo nic nenadiktuje, abyste se to slepě naučil. Celou linií učení se táhne snaha nehledat jedno rychlé řešení, ale mít víc alternativ a ty zkoušet, protože nikdy nebudete hned napoprvé vědět, která je pro vás nejlepší. To je myslím způsob, kterým se dá něco zlepšovat trvale.

Poslat dotazKontaktní formulář

Máte zájem o studium, nebo se jen potřebujete na něco zeptat? Vyplňte formulář níže a my se vám rádi ozveme.

Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.

V souladu se zákonem o některých službách informační společnosti č. 480/2004 Sb. souhlasím s využitím mého výše uvedeného elektronického kontaktu (e-mail) TC Business School, k zasílání obchodních sdělení a informací souvisejících se studiem, programy a jinými poskytovanými službami a to i v případě, že se nestanu studentem, nebo i po ukončení studia. Souhlas s využitím mého elektronického kontaktu (e-mail) uděluji ode dne potvrzení tohoto prohlášení až do jeho odvolání. Více na stránce ZOOU.

MENU