Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku

Michal Knězů Mrvka

Michal Knězů Mrvka

jednatel společnosti
Aperta, s.r.o.

„Studovat MBA bylo rozhodnutí, které ve mně zrálo několik let. Díky tomu jsem poměrně přesně věděl, jaký typ svého rozvoje hledám. Celostní, který zahrne pro mě nepříliš probádané obory jako jsou finance či marketing. Užitečné, neboť mi nešlo o titul a zohledňující české prostředí. Výsledkem bylo studium v TC Business School. Zpětně jsem rád, že jsem se takto rozhodl. Projekty, které jsem v rámci studia tvořil, naší firmě opravdu pomohly. Metodu Action Learning považuji za výbornou. Poznal jsem mezi vyučujícími i spolužáky fajn lidi, mnohé se dozvěděl. A některé inspirace, například tu o důležitosti firemní kultury stále více doceňuji.“

Poslat dotazKontaktní formulář

Máte zájem o studium, nebo se jen potřebujete na něco zeptat? Vyplňte formulář níže a my se vám rádi ozveme.

Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.

V souladu se zákonem o některých službách informační společnosti č. 480/2004 Sb. souhlasím s využitím mého výše uvedeného elektronického kontaktu (e-mail) TC Business School, k zasílání obchodních sdělení a informací souvisejících se studiem, programy a jinými poskytovanými službami a to i v případě, že se nestanu studentem, nebo i po ukončení studia. Souhlas s využitím mého elektronického kontaktu (e-mail) uděluji ode dne potvrzení tohoto prohlášení až do jeho odvolání. Více na stránce ZOOU.

MENU
int(0)