Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku

Miluše Pfaffová

Miluše Pfaffová

obchodní ředitelka
Farmet a.s.

Společnost Farmet je dynamicky se rozvíjející českou společností zabývající se vývojem, výrobou, prodejem a servisem zemědělských strojů na zpracování půdy a setí a technologií na zpracování olejnin. Téměř 10 let jsem pracovala na pozici obchodní ředitelky, budovala jsem celé oddělení od počátku, nastavovala jsem proces činností na oddělení. Po celou tuto dobu byl moji hlavní činností prodej, se všemi potenciálními i skutečnými zákazníky jsem byla v kontaktu. Práce mě přinášela uspokojení, komunikace se zákazníky mě poskytovala dostatečnou motivaci k další práci. Dosáhla jsem cílů, které jsem si dala na počátku, fungující oddělení i dosahování výsledků prodejů na trzích. Nicméně jsem začala mít pocit, že je nutná změna, že není možné, abych byla u všech jednání, na všech výstavách, přestala mě uspokojovat práce se zákazníky. Začala jsem přemýšlet o změně a dokonce i o osobní změně pozice nebo dokonce začít v jiné firmě něco úplně jiného. Je to možná trochu absurdní, dosahovali jsme nejlepších výsledků a já přesto ztratila motivaci k další práci. V této době mě bylo nabídnuto studium MBA. Studium mi přineslo změnu životního stylu. Pochopila jsem, že je velice často důležitější více pozornosti věnovat příčinám než důsledkům. Snažím se tedy hledat příčiny, věnovat jim dostatek času nejen v manažerské praxi, ale i v osobním životě. Některá rozhodnutí více konzultuji s kolegy, ponechávat více času na jejich prodiskutování. A mnoho dalšího ….Studium mi dodalo větší sebevědomí, podporu pro moje rozhodování, vedení lidí … Získala jsem více informaci z ostatních firem i z jiných oborů, kde řeší obdobné problémy. Neobdržela jsem žádný zaručený návod, ale získala informace o možnostech řešení, naučila jsem se využívat odbornou literaturu, získávat informace z jiných firem. Již po několika měsících studia jsem získala několik velice příjemných zpětných vazeb od kolegů o změně mého chování, což mě dále motivovalo nejen ke studiu, ale i k dalším změnám. Jak jsem již uváděla, získala jsem větší nadhled a tím jsem více svých povinnosti delegovala na kolegy a já získala čas na provádění postupných změn ve firmě nejen souvisejících se zpracovanými projekty.

Poslat dotazKontaktní formulář

Máte zájem o studium, nebo se jen potřebujete na něco zeptat? Vyplňte formulář níže a my se vám rádi ozveme.

Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.

V souladu se zákonem o některých službách informační společnosti č. 480/2004 Sb. souhlasím s využitím mého výše uvedeného elektronického kontaktu (e-mail) TC Business School, k zasílání obchodních sdělení a informací souvisejících se studiem, programy a jinými poskytovanými službami a to i v případě, že se nestanu studentem, nebo i po ukončení studia. Souhlas s využitím mého elektronického kontaktu (e-mail) uděluji ode dne potvrzení tohoto prohlášení až do jeho odvolání. Více na stránce ZOOU.

MENU
int(0)