Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku

Ondřej Štos

Ondřej Štos

Interim manager
HR and T&D consultant

„GMP jsem absolvoval 2004 a MBA 2010. S odstupem více jak 15 let vidím, kolik základních znalostí o komplexním fungování managementu firem mně tehdy chybělo, byť jsem si to tehdy nepřipouštěl. Vždyť jsem byl úspěšný. Obsah studia opírající se o aktuální experty managementu, interaktivní výklad (který postrádají eKurzy), metoda AL, bezprostřední přenositelnost do praxe, zkušenosti dalších účastníků, to vše byl a je mix, který mě vyhovoval a potvrdil správnou volbu studia u TCBS. S ActionLearning jsem se setkal poprvé a lektoři mě touto metodou často dostávali do úzkých… nutili mě vidět věci z více perspektiv, v jiných souvislostech… zkrátka mě koučovali, když jsem se chtěl nechat pohodlně mentorovat. Toho si nyní cením nejvíc. Přidané hodnoty, která spustila transformaci mého myšlení a spustila dosud trvající samostudium, které se mi v praxi stále více vyplácí.“

Poslat dotazKontaktní formulář

Máte zájem o studium, nebo se jen potřebujete na něco zeptat? Vyplňte formulář níže a my se vám rádi ozveme.

Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.

V souladu se zákonem o některých službách informační společnosti č. 480/2004 Sb. souhlasím s využitím mého výše uvedeného elektronického kontaktu (e-mail) TC Business School, k zasílání obchodních sdělení a informací souvisejících se studiem, programy a jinými poskytovanými službami a to i v případě, že se nestanu studentem, nebo i po ukončení studia. Souhlas s využitím mého elektronického kontaktu (e-mail) uděluji ode dne potvrzení tohoto prohlášení až do jeho odvolání. Více na stránce ZOOU.

MENU