Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku

Pavel Kučera

Pavel Kučera

majitel a jednatel
DIPAK, s.r.o.

Důvody, proč jsem se přihlásil ke studiu, byly v podstatě 2. Za prvé je v mém osobním založení, že mi nepostačuje dělat věci pouze citem (jakkoliv to je někdy nejlepší a nerychlejší metoda řešení problému), ale chci to mít podložené i znalostí teorie a tu si pak osahat v praxi a využívat z ní to, co mi vyhovuje. Dalo by se říci, že jsem chtěl dělat věci správně. Za druhé jsem jako majitel a jednatel malé obchodní firmy chtěl přesně pochopit, jak přesně fungují velké firmy a co udělat pro to, aby je moje firma uměla dokonale obsloužit. V průběhu studia jsem však pochopil, že za prvé: než dělat věci správně, je podstatnější dělat správné věci a za druhé: Podstatnější, než odpověď na původní otázku je nalezení té správné otázky. Odpověď na ní pak často leží přímo před nosem. Jsem tak i po třech letech příjemně zvědavý, jaká překvapivá zjištění mi přinese i zbytek studia.

Poslat dotazKontaktní formulář

Máte zájem o studium, nebo se jen potřebujete na něco zeptat? Vyplňte formulář níže a my se vám rádi ozveme.

Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.

V souladu se zákonem o některých službách informační společnosti č. 480/2004 Sb. souhlasím s využitím mého výše uvedeného elektronického kontaktu (e-mail) TC Business School, k zasílání obchodních sdělení a informací souvisejících se studiem, programy a jinými poskytovanými službami a to i v případě, že se nestanu studentem, nebo i po ukončení studia. Souhlas s využitím mého elektronického kontaktu (e-mail) uděluji ode dne potvrzení tohoto prohlášení až do jeho odvolání. Více na stránce ZOOU.

MENU
int(0)