Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku

Pavel Šimák

Pavel Šimák

Human Capital Advisory
Deloitte

Rozhodujícím faktorem, proč jsem se rozhodl studovat MBA u TC Business School, byla metoda Action Learning, která mne velmi zaujala. Nejdůležitější pro mne bylo, že mi studium MBA pomohlo řešit reálné problémy, se kterými se v pracovním životě setkávám. Zároveň jsem začínal studovat MBA ve stejné chvíli, kdy jsem nastoupil na novou pozici do firmy Accenture. Skloubit studium a práci nebylo rozhodně jednoduché, ale zaměstnavatel mi dal veškerou podporu, kterou jsem potřeboval. A co bylo tím nejdůležitějším, co jsem se během studiam u TC Business School naučil? Bezpochyby jsem se naučil lépe plánovat. A to nejen v pracovním, ale i v osobním životě. Dobré plánování je tou nejcennější věcí, kterou jsem se na MBA naučil.

Poslat dotazKontaktní formulář

Máte zájem o studium, nebo se jen potřebujete na něco zeptat? Vyplňte formulář níže a my se vám rádi ozveme.

Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.

V souladu se zákonem o některých službách informační společnosti č. 480/2004 Sb. souhlasím s využitím mého výše uvedeného elektronického kontaktu (e-mail) TC Business School, k zasílání obchodních sdělení a informací souvisejících se studiem, programy a jinými poskytovanými službami a to i v případě, že se nestanu studentem, nebo i po ukončení studia. Souhlas s využitím mého elektronického kontaktu (e-mail) uděluji ode dne potvrzení tohoto prohlášení až do jeho odvolání. Více na stránce ZOOU.

MENU
int(0)