Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku

Pavel Vydra

Pavel Vydra

technický a výrobní ředitel
Modelárna Liaz

Modelárna Liaz je firma s více než stoletou historií. Celá její historie je spjatá s automobilovým průmyslem. Novodobá historie je psána od roku 1997, kdy byla ML privatizována. Veškeré výrobky a služby jsou čistě zakázkového charakteru. Šíře zaměření je nezvykle obrovská a zabírá oblast od téměř jakýchkoliv druhů forem a přípravků na výrobu dílů pro auta, přes speciální díly pro vojenské vrtulníky, díly vodních elektráren, složité díly staveb různého typu, až po speciální umělecké tvorby jako např.“Zlatá slza“ na světové výstavě v Shanghai, nebo speciální umělecká opláštění budov. Já, jako technický a výrobní ředitel, mám na starosti zajištění kapacit pro realizaci všech zakázek v požadovaných termínech a kvalitě.

Poslat dotazKontaktní formulář

Máte zájem o studium, nebo se jen potřebujete na něco zeptat? Vyplňte formulář níže a my se vám rádi ozveme.

Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.

V souladu se zákonem o některých službách informační společnosti č. 480/2004 Sb. souhlasím s využitím mého výše uvedeného elektronického kontaktu (e-mail) TC Business School, k zasílání obchodních sdělení a informací souvisejících se studiem, programy a jinými poskytovanými službami a to i v případě, že se nestanu studentem, nebo i po ukončení studia. Souhlas s využitím mého elektronického kontaktu (e-mail) uděluji ode dne potvrzení tohoto prohlášení až do jeho odvolání. Více na stránce ZOOU.

MENU
int(0)