Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku

Pavlína Kocourková

Pavlína Kocourková

podnikatelka
Ranč pod břízami

Poměrně dlouhou dobu jsem řídila tým lidí v obchodní firmě a potýkala jsem se stále se stejnými problémy. Teď jsem změnila zaměstnání, věnuji se podnikání a ráda bych se naučila, jak se s těmito problémy vyrovnat. Šla jsem se se svými zkušenostmi a znalostmi, měla jsem nastavené svoje pravdy a oni mi je tady úplně všechny rozbili. A na tom zbořeništi jsem začala znovu stavět, dostala jsem do ruky stavební kameny, ze kterých jsem dokázala postavit něco nového. Týká se to přístupu k řízení lidí, přístupu k tomu, jak spolupracovat. Silným zážitkem pro mě bylo, když jsme se bavili o týmové práci. A já jsem zjistila, že některé věci už ve svém životě nechci a nechci opakovat chyby, které jsem dělala. Začala jsem rozjíždět svoje podnikání a mohla jsem si hned ověřit v praxi, že s těmi nástroji, které jsem během studia dostala do ruky, to jde mnohem snadněji a lidé kolem mě spolupracují nadšeně, jsou spokojení, zapojení do toho, co děláme. Už to není o tom, že já něco řídím a realizuji se, ale o tom, že dokážu s lidmi spolupracovat. Že je vnímám, naslouchám ji a oni naslouchají mně a stali jsme se partnery. Neexistuje jedna pravda, a když si to člověk uvědomí, tak se mu hrozně rozšíří obzory.

Poslat dotazKontaktní formulář

Máte zájem o studium, nebo se jen potřebujete na něco zeptat? Vyplňte formulář níže a my se vám rádi ozveme.

Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.

V souladu se zákonem o některých službách informační společnosti č. 480/2004 Sb. souhlasím s využitím mého výše uvedeného elektronického kontaktu (e-mail) TC Business School, k zasílání obchodních sdělení a informací souvisejících se studiem, programy a jinými poskytovanými službami a to i v případě, že se nestanu studentem, nebo i po ukončení studia. Souhlas s využitím mého elektronického kontaktu (e-mail) uděluji ode dne potvrzení tohoto prohlášení až do jeho odvolání. Více na stránce ZOOU.

MENU