Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku

Petr Bouška

Petr Bouška

ředitel pro informatiku
Český hydrometeorologický ústav

Původně jsem byl přesvědčený, že zůstanu půl napůl vědec i manažer a hodně se pral s tím, jak moc a kam chci, nebo musím uhnout. Srovnat si priority nebylo záležitostí dne, týdne ani měsíce. Řekl bych, že trvalo roky, než jsem si přiznal, že být dobrým vědcem a manažerem zároveň zkrátka není možné. Studium mi rozhodně a zásadně pomohlo v přerodu z vědce v manažera. Myslím, že právě díky lidem z TC Business School toho výzkumníka, kterým jsem chtěl tolik být, s klidným srdcem přetavuji v manažera, kterým budu moc rád. Pokud to manažer myslí se studiem vážně, pak musí počítat s časovou náročností. Výhodou je, že mě studium extrémně baví. Management je zajímavý, otevírá mi další možnosti. Skloubit operativní problémy běžného života, rodinu a koníčky s tím naučit sám sebe něco nového, načíst si zajímavou literaturu, přemýšlet… je zkrátka obtížné. Ale jsem přesvědčen, že je to investice, která ve finále čas ušetří. TCčko není běžná škola. Je zaměřená na praxi, stojí na předávání zkušeností a velké míře otevřenosti a vzájemné důvěry. To pro nás bylo důležité.

Poslat dotazKontaktní formulář

Máte zájem o studium, nebo se jen potřebujete na něco zeptat? Vyplňte formulář níže a my se vám rádi ozveme.

Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.

V souladu se zákonem o některých službách informační společnosti č. 480/2004 Sb. souhlasím s využitím mého výše uvedeného elektronického kontaktu (e-mail) TC Business School, k zasílání obchodních sdělení a informací souvisejících se studiem, programy a jinými poskytovanými službami a to i v případě, že se nestanu studentem, nebo i po ukončení studia. Souhlas s využitím mého elektronického kontaktu (e-mail) uděluji ode dne potvrzení tohoto prohlášení až do jeho odvolání. Více na stránce ZOOU.

MENU