Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku

Petr Gric

Petr Gric

Obchodní a technický ředitel
PEG spol. s.r.o.

Společnost PEG spol. s r.o. se od roku 1990 specializuje na vývoj a výrobu zařízení pro průmysl v oblasti elektrických pohonů, výkonové elektroniky, regulací, zálohových systémů a elektromagnetické kompatibility. Studium MBA Action Learning od základu změnilo můj pohled na fungování a strategii firmy. Do té doby firma jela tak nějak samospádem, my jsme ji sice tlačili, ale nikam ji nesměřovali. Teď se snažíme ji dostat tam, kam chceme my. Stanovujeme cíle a usilujeme o to, aby cesta k jejich dosažení byla kontrolovaná a řízená. To je obrovský posun v myšlení mém i celé firmy.

Poslat dotazKontaktní formulář

Máte zájem o studium, nebo se jen potřebujete na něco zeptat? Vyplňte formulář níže a my se vám rádi ozveme.

Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.

V souladu se zákonem o některých službách informační společnosti č. 480/2004 Sb. souhlasím s využitím mého výše uvedeného elektronického kontaktu (e-mail) TC Business School, k zasílání obchodních sdělení a informací souvisejících se studiem, programy a jinými poskytovanými službami a to i v případě, že se nestanu studentem, nebo i po ukončení studia. Souhlas s využitím mého elektronického kontaktu (e-mail) uděluji ode dne potvrzení tohoto prohlášení až do jeho odvolání. Více na stránce ZOOU.

MENU
int(0)