Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku

Petr Hlaveš

Petr Hlaveš

Project Manager
Kavárna štěstí, s.r.o.

Studium mi dalo to, co jsem od něj očekával. Restart, šanci zastavit se a začít jako manažer fungovat jinak. Do studia Action Learning MBA jsem nešel s tím, abych vyřešil nějaký konkrétní problém. Hledal jsem cestu, jak se dlouhodobě rozvíjet. Chtěl jsem změnit styl řízení a vedení lidí, chtěl jsem hlouběji pochopit, co vše se skrývá pod pojmem management. Studium na TC Business School mé očekávání naplnilo. A v neposlední řadě jsem přesvědčen, že investice do mého studia se mnohonásobně vrátila i mé firmě (tehdy T-Mobile).

Poslat dotazKontaktní formulář

Máte zájem o studium, nebo se jen potřebujete na něco zeptat? Vyplňte formulář níže a my se vám rádi ozveme.

Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.

V souladu se zákonem o některých službách informační společnosti č. 480/2004 Sb. souhlasím s využitím mého výše uvedeného elektronického kontaktu (e-mail) TC Business School, k zasílání obchodních sdělení a informací souvisejících se studiem, programy a jinými poskytovanými službami a to i v případě, že se nestanu studentem, nebo i po ukončení studia. Souhlas s využitím mého elektronického kontaktu (e-mail) uděluji ode dne potvrzení tohoto prohlášení až do jeho odvolání. Více na stránce ZOOU.

MENU