Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku

Přemek Špalek

Přemek Špalek

spolumajitel
Alpina cestovní kancelář s.r.o.

Jsem společníkem a ředitelem firmy Alpina cestovní kancelář, s.r.o., která se se zaměřuje na pořádání aktivní a kolektivní dovolené. Jako ředitel společnosti, která je malého rozsahu, mám na starosti všechna oddělení a přímo řídím a koordinuji všechny manažery. Úspěch mojí práce bude tedy nejvíce záviset na tom, nakolik se ve firmě podaří vybudovat kvalitní manažerský tým. Brzy jsem si uvědomil, že na řízení firmy nebudu sám stačit a že proces vzdělávání nových manažerů nikdy nekončí. Dnes studiem u TC Business School prochází pět kolegů, další je na cestě a stoprocentně vím, že nebude poslední

Poslat dotazKontaktní formulář

Máte zájem o studium, nebo se jen potřebujete na něco zeptat? Vyplňte formulář níže a my se vám rádi ozveme.

Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.

V souladu se zákonem o některých službách informační společnosti č. 480/2004 Sb. souhlasím s využitím mého výše uvedeného elektronického kontaktu (e-mail) TC Business School, k zasílání obchodních sdělení a informací souvisejících se studiem, programy a jinými poskytovanými službami a to i v případě, že se nestanu studentem, nebo i po ukončení studia. Souhlas s využitím mého elektronického kontaktu (e-mail) uděluji ode dne potvrzení tohoto prohlášení až do jeho odvolání. Více na stránce ZOOU.

MENU
int(0)