Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku

Radek Moc

Radek Moc

Group CIO
W.A.G. payment solutions, a.s.

V době, kdy jsem působil jako ředitel IT v T-Mobile mi studium Action Learning MBA přineslo neskutečný nadhled a schopnost rozhodovat se na základě dlouhodobě platných principů a schopnost řídit tým manažerů, kteří jsou motivováni neustále rozvíjet a zlepšovat procesy i výsledky svých oddělení. Jako student jsem ocenil komplexní a moderní pohled na management, upřednostnění učení se ve skupině a využívání vlastních zkušeností z praxe i zkušeností jiných firem. Jako manažer firmy musím ve způsobu učení vyzdvihnout důraz na řízení firmy v českém prostředí, důraz na česká specifika a především propojení studia a praxe. Já sám motivuji své kolegy ke studiu stejného programu, protože kromě výše uvedených argumentů mi to zaručuje, že budeme používat stejnou terminologii a aplikovat shodné principy řízení firmy.

Poslat dotazKontaktní formulář

Máte zájem o studium, nebo se jen potřebujete na něco zeptat? Vyplňte formulář níže a my se vám rádi ozveme.

Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.

V souladu se zákonem o některých službách informační společnosti č. 480/2004 Sb. souhlasím s využitím mého výše uvedeného elektronického kontaktu (e-mail) TC Business School, k zasílání obchodních sdělení a informací souvisejících se studiem, programy a jinými poskytovanými službami a to i v případě, že se nestanu studentem, nebo i po ukončení studia. Souhlas s využitím mého elektronického kontaktu (e-mail) uděluji ode dne potvrzení tohoto prohlášení až do jeho odvolání. Více na stránce ZOOU.

MENU