Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku

Radim Poláček

Radim Poláček

ředitel
Balóny Kubíček, spol. s.r.o.

"No, že by všechno změnilo po tréninku jako mávnutím kouzelného proutku, tak to se tedy nestalo (i když bych si to samozřejmě přál). Řekl bych ale, že se něco začalo měnit už v okamžiku, kdy jsem se v kurzu MBA dozvěděl něco o procesu a obsahu schůzek. Co se tedy změnilo? - Začal jsem se více stahovat z pozice toho, kdo to všechno řídí a kdo musí mít vždy po ruce účinné řešení, protože ostatní na to čekají. Moje pozice se posunula od obsahu více k procesu. Musím se sakra ovládat, protože řešení vymýšlím rád… - Začal jsem klást víc otázek. Třeba: Vidíte v tom někdo nějaký zádrhel? Chápu to dobře, že nám nic nebrání v tom, aby všechno úspěšně proběhlo? Cítíte potřebu se ještě jednou nad tímto tématem sejít? Napadá vás k tomu ještě něco? - Přestal jsem psát sám zápisy a vždy o ně požádám někoho jiného a to i na schůzkách, kde jsme dřív žádný zápis nedělali. - Začal jsem některé schůzky brát více jako akt DOHODY mezi zúčastněnými, že všechno klapne, než jako kontrolu, že je všechno v pořádku, než jako rozdělování si úkolů a jejich kontrolu z minula. - Začal jsem se více zajímat o to, jak se lidé na schůzkách cítí, co od nich očekávají a naopak neočekávají a co by sami mohli udělat, aby schůzky fungovaly efektivněji. Výcvik týmové spolupráce nám pomohl v tom, že teď už všichni zhruba chápou, o co tomu Radimovi, Petrovi… jde a proč najednou dělají věci jinak, než jak jsme je dělali 20 let. A někteří se o něco podobného začínají pokoušet i sami. A míň na ty blbý schůzky nadávají…"

Poslat dotazKontaktní formulář

Máte zájem o studium, nebo se jen potřebujete na něco zeptat? Vyplňte formulář níže a my se vám rádi ozveme.

Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.

V souladu se zákonem o některých službách informační společnosti č. 480/2004 Sb. souhlasím s využitím mého výše uvedeného elektronického kontaktu (e-mail) TC Business School, k zasílání obchodních sdělení a informací souvisejících se studiem, programy a jinými poskytovanými službami a to i v případě, že se nestanu studentem, nebo i po ukončení studia. Souhlas s využitím mého elektronického kontaktu (e-mail) uděluji ode dne potvrzení tohoto prohlášení až do jeho odvolání. Více na stránce ZOOU.

MENU
int(0)