Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku

Tomáš Hruška

Tomáš Hruška

ředitel
Strojírenský zkušební ústav, s.p.

Do kurzu MBA jsem šel proto, abych se lépe naučil spoustu věcí ohledně vedení podniku - abych věci, které jsem v posledních pěti letech dělal s nadšením amatéra, dělal lépe - minimálně jako poučený amatér. Všechny oblasti managementu se mi v průběhu studia postupně skládají dohromady jako nějaké puzzle a dává mi to mnohem větší smysl. Protože se nám způsob studia u TC Business School osvědčil, prochází základním kurzem postupně i další zaměstnanci SZÚ. V současnosti jsme takto proškolili už téměř 20 lidí.

Poslat dotazKontaktní formulář

Máte zájem o studium, nebo se jen potřebujete na něco zeptat? Vyplňte formulář níže a my se vám rádi ozveme.

Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.

V souladu se zákonem o některých službách informační společnosti č. 480/2004 Sb. souhlasím s využitím mého výše uvedeného elektronického kontaktu (e-mail) TC Business School, k zasílání obchodních sdělení a informací souvisejících se studiem, programy a jinými poskytovanými službami a to i v případě, že se nestanu studentem, nebo i po ukončení studia. Souhlas s využitím mého elektronického kontaktu (e-mail) uděluji ode dne potvrzení tohoto prohlášení až do jeho odvolání. Více na stránce ZOOU.

MENU