Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku

Václav Bradáč

Václav Bradáč

místopředseda představenstva, CEO
Sapeli, a.s.

S týmem lidí angažovaných v TC Business School spolupracujeme již neuvěřitelných 19 let. Všem, kdo o své práci a nejenom o ní přemýšlíte jako o komunikaci a spolupráci mezi lidmi ( a nebo se zatím jenom hledáte :-) doporučuji se s toto skupinou lidí seznámit. Pomůžou vám stejně jako mně přemýšlet a uvažovat v duchu H2H ... human to human. Mají můj respekt a obdiv!!!

Poslat dotazKontaktní formulář

Máte zájem o studium, nebo se jen potřebujete na něco zeptat? Vyplňte formulář níže a my se vám rádi ozveme.

Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.

V souladu se zákonem o některých službách informační společnosti č. 480/2004 Sb. souhlasím s využitím mého výše uvedeného elektronického kontaktu (e-mail) TC Business School, k zasílání obchodních sdělení a informací souvisejících se studiem, programy a jinými poskytovanými službami a to i v případě, že se nestanu studentem, nebo i po ukončení studia. Souhlas s využitím mého elektronického kontaktu (e-mail) uděluji ode dne potvrzení tohoto prohlášení až do jeho odvolání. Více na stránce ZOOU.

MENU