Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku

2. soustředění DBA

V britském Sheffieldu proběhlo začátkem června již druhé soustředění kurzu International DBA, jehož součástí je i Sláva Kubátová z TCBS


International DBA je společným projektem Business School Netherland and Sheffield Hallam University a mezi studenty jsou manažeři z Jižní Afriky, Velké Británie i Číny.

Všichni studenti ve Zpětné Vazbě velmi vysoce hodnotili průběh celého soustředění, náplň programu včetně modelu Action Learning a příjemnou atmosféru, která na kurzu panovala.

Podle Marcela van der Hama z BSN bylo hodnocení tohoto kurzu nejvyšší, jaké za 26 let praxe pamatuje.

3. soustředění se bude konat příští rok na jaře v Praze. Doufáme, že tu bude studentům DBA líbit a ocení připravovaný program.


Pro další zajímavosti a nějaký ten obrázek klikněte zde

Zpět na výpis aktualit


Kontaktní formulář

Máte zájem o studium, nebo se jen potřebujete na něco zeptat? Vyplňte formulář níže a my se vám rádi ozveme.

Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.

V souladu se zákonem o některých službách informační společnosti č. 480/2004 Sb. souhlasím s využitím mého výše uvedeného elektronického kontaktu (e-mail) TC Business School, k zasílání obchodních sdělení a informací souvisejících se studiem, programy a jinými poskytovanými službami a to i v případě, že se nestanu studentem, nebo i po ukončení studia. Souhlas s využitím mého elektronického kontaktu (e-mail) uděluji ode dne potvrzení tohoto prohlášení až do jeho odvolání. Více na stránce ZOOU.

MENU
int(0)