Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku

Článek v e-letter od IFAL (written TB)

TCBS je členem mezinárodní organizace pro Action Learning IFAL.


Tento měsíc vyšel na stránkách IFAL článek našeho lektora Tomáš Bujny, který se zaměřuje na interpersonální dovednosti a využití AL v jedné nejmenované české firmě. Poznáte, kde jsme pracovali?

Článek "Action Learning Improves Cooperation and Interpersonal Skills in High Power Distance Cultures" si lze přečíst na našem facebook profilu zde, nebo přímo na stránkách IFAL zde.

 

Zpět na výpis aktualit


Kontaktní formulář

Máte zájem o studium, nebo se jen potřebujete na něco zeptat? Vyplňte formulář níže a my se vám rádi ozveme.

Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.

V souladu se zákonem o některých službách informační společnosti č. 480/2004 Sb. souhlasím s využitím mého výše uvedeného elektronického kontaktu (e-mail) TC Business School, k zasílání obchodních sdělení a informací souvisejících se studiem, programy a jinými poskytovanými službami a to i v případě, že se nestanu studentem, nebo i po ukončení studia. Souhlas s využitím mého elektronického kontaktu (e-mail) uděluji ode dne potvrzení tohoto prohlášení až do jeho odvolání. Více na stránce ZOOU.

MENU
int(0)