Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku

Akreditace MŠMT pro vzdělávání vedoucích pracovníků ve školství

Ředitelé a vedoucí pracovníci ve školství se stále častěji ozývají, že jejich pedagogické schopnosti se jen v malé míře překrývají s kompetencemi potřebnými pro vedení organizací i lidí v nich. A není divu. Školy nejsou žádní drobečkové, ale organizace s desítkami a někdy i stovkami vysoce kvalifikovanými zaměstnanci.


Sami proto cítí potřebu rozvíjet své manažerské kompetence.

No a my jsme se jim rozhodli pomoci. Na půdorysu dlouhými lety osvědčeného programu GMP jsme vytvořili a úspěšně na MŠMT akreditovali program manažerského vzdělávání pro vedoucí pracovníky ve školství. Cílem je, aby ředitelé, zástupci a vedoucí týmů skutečně svou školu vedli a nenechali se zahltit administrativou, jak tomu často bývá dnes.

Je to i váš případ? Jste ředitelem nebo veducím pracovníkem v oblasti školství a chcete zapracovat na svých manažerských dovednostech?

Přihlaste se ke studiu


Liink na ověření akreditace

Zpět na výpis aktualit


Kontaktní formulář

Máte zájem o studium, nebo se jen potřebujete na něco zeptat? Vyplňte formulář níže a my se vám rádi ozveme.

Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.

V souladu se zákonem o některých službách informační společnosti č. 480/2004 Sb. souhlasím s využitím mého výše uvedeného elektronického kontaktu (e-mail) TC Business School, k zasílání obchodních sdělení a informací souvisejících se studiem, programy a jinými poskytovanými službami a to i v případě, že se nestanu studentem, nebo i po ukončení studia. Souhlas s využitím mého elektronického kontaktu (e-mail) uděluji ode dne potvrzení tohoto prohlášení až do jeho odvolání. Více na stránce ZOOU.

MENU