Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku

Březnové setkání TC Clubu

Jaké bylo březnové setkání TC Clubu? No přece opět úžasné!


Ve středu 21. března proběhlo setkání TC Clubu v pražském Hotelu Modrá růže. Na TC CLUB, pracovní setkání studentů a absolventů TCčka, přijelo víc než 30 manažerů z firem, mezi nimiž nechybělo třeba Sapeli, UniCredit bank, IGNUM, Labeta, TEVA, Škoda Technology, Balóny Kubíček nebo CK Alpina. Účastníci si zvolili téma Jak najít, získat a udržet si ty nejlepší lidi. Debaty se rozvíjely v rámci workshopů i metodou Action Learning a atmosféra byla prostě skvělá.

Jako vždy se nám společně podařilo vytvořit prostředí důvěry, kde mají studenti a absolventi možnost otevřeně sdílet své zkušenosti, názory a dozvědět se něco nového a hledat nové pohledy na problémy, které řeší ve svých organizacích a samozřejmě také mají příležitost potkat se se zajímavými lidmi.

Přijďte příště také :)

 

 

více fotek najdete na Facebooku

Zpět na výpis aktualit


Kontaktní formulář

Máte zájem o studium, nebo se jen potřebujete na něco zeptat? Vyplňte formulář níže a my se vám rádi ozveme.

Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.

V souladu se zákonem o některých službách informační společnosti č. 480/2004 Sb. souhlasím s využitím mého výše uvedeného elektronického kontaktu (e-mail) TC Business School, k zasílání obchodních sdělení a informací souvisejících se studiem, programy a jinými poskytovanými službami a to i v případě, že se nestanu studentem, nebo i po ukončení studia. Souhlas s využitím mého elektronického kontaktu (e-mail) uděluji ode dne potvrzení tohoto prohlášení až do jeho odvolání. Více na stránce ZOOU.

MENU