Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku

Březnový TC Club

28.března 2019 chystáme další setkání studentů a absolventů TC Business School, opět se společně sejdeme v Praze, v hotelu Modrá růže.


Jaký bude březnový klub, bude opět záviset především na účastnících. Děkujeme, všem přihlášeným, kteří poslali návrhy na téma klubu. Sešla se nám opravu spousta nápadů, ale protože jedno téma se mnohokrát v různých obměnách opakovalo, nemuseli jsme příliš váhat, co vybereme.
Zdá se, že nejvíce momentálně ve firmách řešíte Řízení změn. Proto i březnový klub se ponese v tomto duchu: Řídit změny či čekat, až nám to spadne na hlavu? 

Těšíme se na viděnou, na vás a na zajímavé debaty.

Zpět na výpis aktualit


Kontaktní formulář

Máte zájem o studium, nebo se jen potřebujete na něco zeptat? Vyplňte formulář níže a my se vám rádi ozveme.

Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.

V souladu se zákonem o některých službách informační společnosti č. 480/2004 Sb. souhlasím s využitím mého výše uvedeného elektronického kontaktu (e-mail) TC Business School, k zasílání obchodních sdělení a informací souvisejících se studiem, programy a jinými poskytovanými službami a to i v případě, že se nestanu studentem, nebo i po ukončení studia. Souhlas s využitím mého elektronického kontaktu (e-mail) uděluji ode dne potvrzení tohoto prohlášení až do jeho odvolání. Více na stránce ZOOU.

MENU