Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku

BSN slaví 30 let

V letošním roce slaví náš holandský partner Business School Netherlands 30 let na trhu vysokoškolského vzdělávání. Počátky inovativního přístupu ke studiu využitím originální metody Action Learning sahají až do roku 1988.


V dnešní době má BSN partnery po celém světě, a to nejen v Evropě, ale i v Asii a Africe.

BSN je jedním z prvních a nejstarších poskytovatelů programu MBA v Holandsku. Je průkopníkem v oblasti spojení tradičního akademického vzdělání s aktivním přístupem k řešení problémů a propojení s praxí.

Business School Netherlands má v současné době více než 4000 absolventů po celém světě.

GRATULUJEME a slavíme s vámi!!!

více se můžete dočíst na stránkách bsn

Zpět na výpis aktualit


Kontaktní formulář

Máte zájem o studium, nebo se jen potřebujete na něco zeptat? Vyplňte formulář níže a my se vám rádi ozveme.

Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.

V souladu se zákonem o některých službách informační společnosti č. 480/2004 Sb. souhlasím s využitím mého výše uvedeného elektronického kontaktu (e-mail) TC Business School, k zasílání obchodních sdělení a informací souvisejících se studiem, programy a jinými poskytovanými službami a to i v případě, že se nestanu studentem, nebo i po ukončení studia. Souhlas s využitím mého elektronického kontaktu (e-mail) uděluji ode dne potvrzení tohoto prohlášení až do jeho odvolání. Více na stránce ZOOU.

MENU