Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku

BSN získala opět ocenění CEDEO

Již po 26. v řadě od roku 1992 byl naší partnerské škole udělen certifikát CEDEO. Po důkladném přezkoumání a zhodnocení získala Business School Netherlands opět certifikát CEDEO, a to v oblasti podnikového vzdělávání.


CEDEO je nejznámějším nezávislým kontrolním orgánem v oblasti lidských zdrojů v Nizozemsku a od roku 1980 hodnotí kvalitu poskytovatelů služeb v oblasti vzdělávání organizací.

Hodnocení CEDEO vychází mimo jiné ze zpětné vazby od zákazníků, kteří absolvovali vzdělávací kurzy, a právě proto je toto ocenění tak cenné, neboť odráží spokojenost klientů BSN s jejich vzdělávacími programy MBA a DBA.

více podrobností najdete na stránkách Business School Netherlands

Zpět na výpis aktualit


Kontaktní formulář

Máte zájem o studium, nebo se jen potřebujete na něco zeptat? Vyplňte formulář níže a my se vám rádi ozveme.

Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.

V souladu se zákonem o některých službách informační společnosti č. 480/2004 Sb. souhlasím s využitím mého výše uvedeného elektronického kontaktu (e-mail) TC Business School, k zasílání obchodních sdělení a informací souvisejících se studiem, programy a jinými poskytovanými službami a to i v případě, že se nestanu studentem, nebo i po ukončení studia. Souhlas s využitím mého elektronického kontaktu (e-mail) uděluji ode dne potvrzení tohoto prohlášení až do jeho odvolání. Více na stránce ZOOU.

MENU