Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku

BSN získalo dvě nové akreditace

V listopadu 2014 získala naše partnerská škola Business School Netherlands dvě nové uznávané akreditace, které tím pádem využívá i TC Business School.


Společně s akreditací NVAO (The Accreditation Organisation of the Netherlands and Flanders) je tak TC Business School společně s BSN hrdým držitelem hned tří významných akreditací. První ze dvou nově získaných je známá americká akreditace ACBSP (Accreditation Council for Business Schools and Programs) a druhou je akreditace EduQua od švýcarské asociace (the EduQua Accreditation from the Swiss Association for Quality and Management Systems). 

Zakladatel BSN Dr.Dick Gerdzen říká: "Akreditace je oficiálním uznáním hodnoty vzdělávání, které nabízíme a potvrzením kvality naší výuky metodou Action Learning. Držení těchto tří akreditací dává také velkou váhu a hodnotu diplomům, které studenti BSN a TC Business School po úspěšném absolvování studia obdrží. Získání akreditací ACBSP, EduQua a NVAO je závislé na splnění mnoha přísných požadavků a kritérií a na světě není mnoho škol, které všechna tato kritéria splňují."

Zpět na výpis aktualit


Kontaktní formulář

Máte zájem o studium, nebo se jen potřebujete na něco zeptat? Vyplňte formulář níže a my se vám rádi ozveme.

Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.

V souladu se zákonem o některých službách informační společnosti č. 480/2004 Sb. souhlasím s využitím mého výše uvedeného elektronického kontaktu (e-mail) TC Business School, k zasílání obchodních sdělení a informací souvisejících se studiem, programy a jinými poskytovanými službami a to i v případě, že se nestanu studentem, nebo i po ukončení studia. Souhlas s využitím mého elektronického kontaktu (e-mail) uděluji ode dne potvrzení tohoto prohlášení až do jeho odvolání. Více na stránce ZOOU.

MENU
int(0)