Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku

DBA v Praze

Na začátku dubna se v Praze uskuteční seminář doktorandského programu International DBA otevřeného ve spolupráci Business School Netherlands a Sheffield Hallam University.


Studenti jsou součástí skupiny Action Learning, která jim poskytuje možnost neustálé interakce s kolegy i lektory a vede k současnému využití teorie, zkušeností a praktických problémů. Sláva Kubátová, která je programovou manažerkou DBA programu, společně s holandskými a britskými kolegy povede velkou část workshopů Action Learning v rámci tohoto týdenního semináře.

Ve spolupráci s Tomášem Bujnou pak povedou workshop o dopadech národních a firemních kultur na výzkum.

Zpět na výpis aktualit


Kontaktní formulář

Máte zájem o studium, nebo se jen potřebujete na něco zeptat? Vyplňte formulář níže a my se vám rádi ozveme.

Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.

V souladu se zákonem o některých službách informační společnosti č. 480/2004 Sb. souhlasím s využitím mého výše uvedeného elektronického kontaktu (e-mail) TC Business School, k zasílání obchodních sdělení a informací souvisejících se studiem, programy a jinými poskytovanými službami a to i v případě, že se nestanu studentem, nebo i po ukončení studia. Souhlas s využitím mého elektronického kontaktu (e-mail) uděluji ode dne potvrzení tohoto prohlášení až do jeho odvolání. Více na stránce ZOOU.

MENU
int(0)