Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku

Dočasné pozastavení výuky

Minulý pátek jsme vám posílali zprávu, že naše kurzy pokračují podle plánu. Situace se však změnila a v souladu s usnesením vlády č. 996 jsme se rozhodli zrušit výuku probíhajících kurzů GMP 71 a 72 a MBA 27 prozatím na dva týdny, což je doba odpovídající vyhlášeným mimořádným opatřením vlády v souvislosti s koronakrizí.


Dnes vám pochopitelně nedokážeme napsat termíny, kdy bude výuka pokračovat, ani náš nejlepší manažerský vercajk patrně nedokáže ovlivnit reprodukční číslo. Termíny potřebujeme dohodnout s Váňovým statkem – naším vstřícným dodavatelem učebních prostor a ubytování. Jakmile dokážeme vytvořit přesnější plán dalších kurzů, pošleme vám termíny soustředění. V dalších krocích se pokusíme v maximální míře využít již naplánovaných termínů, ale nejsme si jisti, do jaké míry to okolnosti umožní jak nám tak Váňovu statku. Omlouváme se vám, ale stávající podmínky si patrně vyžadují vysokou toleranci k nejistotě a značnou dávku flexibility na všech stranách.

Doufáme, že si v mezičase najdete chvilku, abyste se pobavili jak nad našimi knížkami tak nad všelijakými zákruty, s jejichž řešením by vám kurzy TCBS mohly pomoct. Pokud byste rádi o něčem debatovali jak po Skypu tak po telefonu, budeme rádi, když se ozvete. Dali jsme ledacos, dáme i tohle J.

Myslíme na vás, myslete na nás.

Tým TCBS

Zpět na výpis aktualit


Kontaktní formulář

Máte zájem o studium, nebo se jen potřebujete na něco zeptat? Vyplňte formulář níže a my se vám rádi ozveme.

Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.

V souladu se zákonem o některých službách informační společnosti č. 480/2004 Sb. souhlasím s využitím mého výše uvedeného elektronického kontaktu (e-mail) TC Business School, k zasílání obchodních sdělení a informací souvisejících se studiem, programy a jinými poskytovanými službami a to i v případě, že se nestanu studentem, nebo i po ukončení studia. Souhlas s využitím mého elektronického kontaktu (e-mail) uděluji ode dne potvrzení tohoto prohlášení až do jeho odvolání. Více na stránce ZOOU.

MENU