Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

V pořádku

Druhá skupina International DBA

V holandském Buren odstartovala druhá skupina (britští kolegové jí říkají kohorta) mezinárodního programu DBA. Naši lektoři Sláva Kubátová a Tomáš Bujna do prvního bloku přispěli metodikou Action Learning a souvislostmi mezi výzkumem v oblasti managementu a národními a organizačními kulturami.


Druhá skupina DBA je opravdu pestrá, naši lektoři podle svých vyjádření ještě s tak různorodou skupinou nepracovali. Sešli se v ní manažeři - doktorandi z Alžírska, Jižní Afriky, Botswany, Holandska, Ghany a České republiky.

Zdá se, že právě Action Learning a diskuse o národních kulturách přispěli k vzájemnému pochopení rozdílnosti názorů, postojů i chování jednotlivých účastníků.

International DBA je doktorandský program poskytovaný společně Sheffield Business School a Business School Netherlands. TC Business School pořádá třetí blok studia v Praze, Sláva Kubátová je programovou manažerkou, coachem Action Learning a, společně s Tomášem Bujnou, lektorkou v oblasti národních a organizačních kultur.

Pro více fotografií, klikněte na náš facebookový profil


Zpět na výpis aktualit


Kontaktní formulář

Máte zájem o studium, nebo se jen potřebujete na něco zeptat? Vyplňte formulář níže a my se vám rádi ozveme.

Položky označené hvězdičkou * jsou povinné.

MENU
int(0)